W tabeli uwzględniamy wszystkie medale w dyscyplinach olimpijskich

Na czerwono medale seniorów w mistrzostwach świata w konkurencjach olimpijskich.

 

 
l.p data dyscyplina impreza kolor zdobywca konkurencja
1. 12 stycznia short-track ME złoty Natalia Maliszewska 500 m
2. 20 stycznia biegi narciarskie MŚJ srebrny Monika Skinder sprint stylem klasycznym
3. 2 lutego biathlon MŚJ srebrny Kamila Żuk sprint
4. 10 lutego karate MEK brązowy Hubert Jarocki 70 kg
5. 10 lutego karate ME U21 brązowy Sara Elwart 61 kg
6. 10 lutego karate ME U21 brązowy Kinga Harast 68 kg
7. 15 lutego łyżwiarstwo szybkie MŚJ srebrny Karolina Bosiek 1500 m
8. 16 lutego łyżwiarstwo szybkie MŚJ brązowy Karolina Bosiek 1000 m
9. 16 lutego łyżwiarstwo szybkie MŚJ brązowy Karolina Bosiek 3000 m
10. 16 lutego łyżwiarstwo szybkie MŚJ srebrny Karolina Bosiek wielobój
11. 23 lutego szermierka MEK brązowy Alicja Klasik szpada indywidualnie
12. 25 lutego szermierka MEK brązowy Zofia Janelli, Karolina Staszulonek, Kinga Zgryźniak i Alicja Klasik szpada drużynowo
13. 1 marca skoki narciarskie złoty Dawid Kubacki konkurs indywidualny skocznia normalna
14. 1 marca skoki narciarskie srebrny Kamil Stoch konkurs indywidualny skocznia normalna
15. 1 marca lekkoatletyka HME złoty Michał Haratyk pchnięcie kulą
16. 2 marca lekkoatletyka HME złoty Ewa Swoboda

60 m

17. 2 marca lekkoatletyka HME złoty Paweł Wojciechowski

skok o tyczne

18. 2 marca lekkoateletyka HME srebrny Piotr Lisek

skok o tyczce

19. 3 marca kolarstwo torowe brązowy Mateusz Rudyk

sprint

20. 3 marca szermierka MEJ złoty Wojciech Kolańczyk, Wojciech Lubieniecki, Damian Michalak i Wiktor Szkop

szpada drużynowo

21. 3 marca lekkoatletyka HME złoty Marcin Lewandowski

1500 m

22. 3 marca lekkoatletyka HME srebrny Sofia Ennaoui

1500 m

23. 3 marca lekkoatletyka HME złoty Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart, Małgorzata Hołub i Justyna Święty

4x400 m

24. 10 marca zapasy MME złoty Natalia Strzałka

68 kg

25. 10 marca zapasy MME srebrny Patryk Ołenczyn

70 kg

26. 10 marca zapasy MME brązowy Kamil Kościółek

125 kg

27. 17 marca boks MME srebrny Aleksandra Smuklerz

81 kg

28. 17 marca boks MME srebrny Agata Kaczmarska

75 kg