ATP Marsylia: Hurkacz w kolejnej rundzie

• Data publikacji: 18.02.2019, 17:37

Hubert Hurkacz pokonał w meczu pierwszej rundy tenisowego turnieju ATP w Marsylii reprezentanta Serbii Filipa Krajinovicia w dwóch setach, wygrywając - 6:3 i 6:2.

W pierwszym secie, do stanu - 2:2, na korcie toczyła się wyrównana walka. Potem kolejne trzy gemy padły łupem Huberta Hurkacza, który ostatecznie triumfował w tej partii - 6:3. Kluczem do zwycięstwa Polaka były asy serwisowe (13), w obu częściach tego pojedynku. Druga odsłona miała bardzo podobny scenariusz do tej poprzedniej. Jednak od stanu - 2:2, Hurkacz nie pozwolił już swojemu rywalowi na cokolwiek i pewnie zwyciężył - 6:2 i cały mecz - 2:0. W kolejnej rundzie nasz tenisista zagra z turniejową "jedynką"  - Grekiem Stefanosem Tsitsipasem.