Hokej na trawie - MŚ: remisowa niedziela

• Data publikacji: 02.12.2018, 20:09

Grupa C rozpoczęła drugą kolejkę fazy grupowej mistrzostw świata laskarzy w Bhubaneswar. W obu niedzielnych meczach padły remisy.

Jako pierwsze na boisko wybiegły reprezentacje Kanady i RPA. Na bramki kibice musieli czekać do końcówki trzeciej kwarty - w 43. minucie Nqobile Ntuli dał prowadzenie Afrykanom, ale już dwie minuty później rzut karny na gola na wagę remisu zamienił Scott Tuppper.

Gospodarze w drugim meczu dnia spotkali się z Belgami. W ósmej minucie Alexander Hendrickx strzałem z krótkiego rogu otworzył wynik spotkania. Wyrównanie Hindusom dał w 39. minucie Harmanpreet Singh, wykorzystując rzut karny, a w 47. minucie Simranjeet Singh strzelił gola na 2:1. Remis Czerwonym Lwom uratował w 56. minucie Simon Gougnard.

Kanada-RPA 1:1

Indie-Belgia 2:2