ATP Finals: Zverev podbił Londyn!

• Data publikacji: 18.11.2018, 19:56

Alexander Zverev został triumfatorem ATP Finals 2018! W finale młody Niemiec ograł Novaka Djokovica 6-4 6-3!

W pierwszym secie przez osiem gemów nie mieliśmy żadnych przełamań. Dopiero przy stanie 4-4 Djokovic nie utrzymał własnego serwisu i Zverev wyszedł na prowadzenie 5-4. Niemiec nie miał problemów z zakończeniem pierwszego seta własnym serwisem i wygrał 6-4.

Druga partia rozpoczęła się od przegranego serwisu Serba, ale po chwili Djokovic odłamał swojego rywala i wyrównał na 1-1, jednak po raz kolejny nie utrzymał swojego podania, a następnie Zverev odskoczył na 3-1. Przez kilka następnych gemów obaj tenisiści utrzymywali swój serwis, aż do stanu 5-3 dla Zvereva. Wtedy Djokovic po raz trzeci w tym secie został przełamany, a Zverev odniósł największy sukces w karierze!