WTA - Hiroszima: koniec przygody Linette

• Data publikacji: 14.09.2018, 12:41

Magda Linette na ćwierćfinale zakończyła swój udział w turnieju WTA w Hiroszimie. Polki niestety nie sprostała reprezentantce Chin Qiang Wang i przegrała 2-6, 2-6.

Spotkanie lepiej rozpoczęła Linette, która już w drugim gemie odebrała serwis Chince i prowadziła 2-0. Niestety w kolejnych gemach Polka była bardzo nieskuteczna, a Chinka prezentowała bardzo dobry poziom, co wiązało się w wygraniem przez nią sześciu następnych gemów i zwycięstwem w pierwszym secie 6-2.

W drugim secie szybko na prowadzenie wyszła Wang, która w pierwszym gemie przełamała Linette, a następnie podwyższyła prowadzenie na 2-0. W siódmym gemie ponownie Polka straciła swój serwis i Chinka prowadziła już 5-2, by po chwili domknąć mecz na 6-2.

Magda Linette (Polska) - Qiang Wang (Chiny) 2-6, 2-6