Hockey Series Open: Polacy w finałach rozgrywek

• Data publikacji: 01.09.2018, 20:25

Czwarte zwycięstwo w czwartym meczu turnieju w Gnieźnie odnieśli polscy laskarze. Pokonując Ukraińców podopieczni Karola Śnieżka zapewnili sobie awans do finałów rozgrywek Hockey Series.

Tak jak miało to miejsce w poprzednich spotkaniach, tak i tym razem wynik meczu otworzył Paweł Bratkowski, który w 12. minucie wykorzystał krótki róg. Druga i trzecia kwarta nie przyniosły bramek, natomiast wynik spotkania na 2:0 ustalił w 48. minucie Mateusz Hulbój. Zwyciężając z Ukraińcami nasza reprezentacja zapewniła sobie co najmniej drugie miejsce

Niespodzianek nie było też w pozostałych sobotnich spotkaniach - Czesi pokonali Litwinów 5:0, a Włosi Cypryjczyków 15:0. W niedzielę na zakończenie turnieju Biało-Czerwoni zmierzą się z ekipą z Italii.

Litwa-Czechy 0:5
Włochy-Cypr 15:0
Ukraina-Polska 0:2