• Dodał: Łukasz Nocuń
  • Data publikacji: 21.07.2018, 17:58

Rozpoczął się drugi tydzień Europejskich Igrzysk Uniwersyteckich rozgrywanych w portugalskiej Coimbrze. Dzisiaj z polskich sportowców zaprezentowali się jedynie futsalowcy.

Futsal

Na otwarcie zmagań w futsalu zawodnicy z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu musieli uznać wyższość przeciwników z Izraela. W pierwszej połowie spotkania niewiele się działo i kibice nie byli świadkami ani jednej bramki. Tuż po przerwie do ataku ruszyli jednak Izraelczycy, czego efektem były dwa trafienia w odstępie kilku minut. Biało-czerwoni potrafili odpowiedzieć jedynie honorowym trafieniem Marcina Krajewskiego w 16. minucie tej części meczu.

Zdecydowanie gorzej poszło zawodnikom z Uniwersytetu Warszawskiego. Zostali oni zdeklasowani przez reprezentantów Uniwersytetu w portugalskiej Beirze aż 1:7. Jedyne trafienie dla Polaków zanotował Radosław Marcinkowski.