Sylwia Zyzańska kontra Natalia Leśniak - znamy pary pierwszej rundy PŚ w Berlinie

• Data publikacji: 17.07.2018, 21:25

Polscy łucznicy poznali rywali w pierwszej rundzie rozpoczętego dzisiaj Pucharu Świata w Berlinie. Nasi reprezentanci prawie w komplecie przeszli eliminacje a najlepiej z nich strzelali dziś Paweł Marzec i Natalia Leśniak.

Najlepszy w rundzie rankingowej był Paweł Marzec który z 647 punktami zajął 39. miejsce. Na 61. pozycji sklasyfikowano drugiego z naszych reprezentantów Kacpra Sierakowskiego, który ustrzelił 638 oczek. 12 punktów mniej miał Mateusz Ogrodowczyk i zajął 91. miejsce. Z Berlinem pożegnał się już Michał Basiuras, który zdobył 616 punktów, co dało dopiero 106. lokatę. Drużynowo Polacy zajęli 21. miejsce.

Pary 1 rundy konkursu indywidualnego mężczyzn:

Duenas Crispin (21, Kanada) - Mateusz Ogrodowczyk (92)
Kacper Sierakowski (61) - Jao Ting-Yu (52, Tajwan)

Paweł Marzec (39) - Sorley Conner (74, Kanada)

Pierwsza runda konkursu drużynowego mężczyzn:

Polska (21) - Turcja (12)

Granicę sześciuset punktów przekroczyły dziś dwie nasze zawodniczki - Natalia Leśniak (606) i Karina Lipiarska-Pałka (602), które zajęły odpowiednio 47. i 52. miejsce. Na 62. lokacie kwalifikacje zakończyła Joanna Rząsa (593), a cztery pozycje niżej sklasyfikowano Sylwię Zyzańską (590). Polki zajęły też 15. miejsce w klasyfikacji drużynowej.