Western&Southern Open: koniec gry dla Kubota i Melo

• Data publikacji: 25.08.2020, 22:21

Łukasz Kubot i Marcelo Melo przegrali w drugiej rundzie debla w turnieju w Cincinnati z parą gospodarzy Steve Johnson/Austin Krajicek - 3:6, 6:7(4:7) i odpadli z dalszej rywalizacji.

Początek meczu był w wykonaniu obu duetów bardzo wyrównany i taki stan rzeczy utrzymywał się do rezultatu - 3:3. Gdy wydawało się, że tak będzie dalej, to wtedy jednak Amerykanie włączyli "piąty bieg" i wygrali kolejne trzy gemy, zapewniając sobie tym samym triumf w tym secie - 6:3.

Podrażnieni Kubot i Melo fantastycznie weszli w drugą partię i szybko objęli pewne prowadzenie - 3:0 i 4:1. To były jednak miłe złego początki. Rywale zdołali doprowadzić do remisu, a o losach tego seta decydować miał tie-brak. W nim, więcej zimnej krwi zachowali Johnson i Krajicek - 7:4, i to oni mogli się cieszyć z awansu do ćwierćfinału.

(POL) Łukasz Kubot/Marcelo Melo (BRA) 3, 6(4)

(USA) Steve Johnson/Austin Krajicek (USA) 6, 7(7)