Droga do Tokio #57 - Piłka ręczna: Polska - Szwajcaria [ZAPIS RELACJI LIVE]

Droga do Tokio #57 - Piłka ręczna: Polska - Szwajcaria [ZAPIS RELACJI LIVE]

  • Dodał: Radosław Kępys
  • Data publikacji: 12.01.2020, 13:48

Dobry mecz ze Słowenią nie dał punktów. Porażka 23:26 nastroiła jednak na dobre spotkanie ze Szwajcarią! To z tą drużyną mieliśmy powalczyć o pierwsze zwycięstwo w grupie. Czy tak się stanie? Zapraszamy na naszą relację LIVE od godziny 15:55!

 

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych

 

Grupa F

 

Szwajcaria - Polska 31:24 (14:12)

 

 

Relacja na żywo

24:31 Koniec meczu. Lepiej, żebyśmy go nie podsumowywali, bo musiałyby tu paść bardzo ostre słowa... We wtorek mecz ze Szwecją. Również u nas relacja LIVE z tego spotkania na którą zapraszamy!

22:28 Mijają minuty od ostatniej rzuconej bramki przez Polaków... Szwajcarzy punktują nas jak chcą. Cóż powiedzieć, źle się patrzy na naszą reprezentację przez ostatnie cztery lata...

22:27 Nie wchodzi nic, kompletnie nic... Teraz Polacy zagrali bardzo ładną kombinacyjną akcję, ale... Sićko zatrzymany przez bramkarza.

22:26 - I tak to zmierza do końca... Z taką grą przegramy ze Szwajcarią, a i reprezentacja Szwecji nie zostawi na nas suchej nitki... Bardzo źle wygląda gra Polaków!

21:25 Nie tylko z pola są dziś skuteczni Szwajcarzy, ale też z rzutów karnych. 10,5 minuty do końca!

20:24 Nie wykorzystujemy swoich okazji i tak to potem wygląda...Andy Schmidt gra koncert u rywali i wynik zmienia się niespecjalnie. Czterobramkowe prowadzenie Helwetów.

19:21 Lepiej wygląda w ostatnich minutach nasza gra w ofensywie! Zmniejszamy stratę do Szwajcarów.

16: 20 Błędy, błędy, błędy Polaków... Nie odrabiamy strat, a wręcz tracimy coraz więcej. 42. minuta na zegarze.

15:18 Czy uda się dojść do rywali? 39. minuta na zegrze, jeszcze spokojnie możemy to odwrócić, choć trzeba zatrzymać Schmidta, który teraz rzuca po raz... 11!

14:16 Przerywamy to! Szymon Sićko trafia i odrabia jedną bramkę, potem dorzuca jedną Olejniczak i tracimy już tylko dwa oczka!

12:16 Ponad pięć minut bez zdobytej bramki Polaków i to niestety może się odbić w końcowym wyniku. W tej chwili tracimy cztery punkty...

12:15 Nie wygląda to dobrze. Trzy minuty za nami. Bramkę zdobyli tylko nasi rywale. Teraz powstrzymywany Michał Olejniczak przez jednego z rywali i będziemy grać w przewadze. Bardzo dobry mecz naszego reprezentanta.

12:14 Wracamy na boisko. Miejmy nadzieję, że będzie to lepsza połowa w wykonaniu Polaków, niż ta pierwsza. Zaczęliśmy z przewagą jednego zawodnika, ale po 50 sekundach Piotr Chrapkowski łapie karę i... jest po równo.

12:14 Na pięć sekund przed końcem połowy trafił Moryto. Potem błąd naszej obrony i pozwoliliśmy jeszcze rzucić z syreną Sidorowiczowi. Szwajcarzy prowadzą z Polakami dwoma bramkami. Trudne zadanie nas czeka w drugiej połowie na którą zapraszamy już za kilkanaście minut.

11:13 Siedem bramek Andiego Schmidta! Cóż za mecz tego zawodnika. Trafia też teraz jednak Nicolas Remy i nadal tracimy dwa gole...

10:11 Michael Sutter prosi o czas. My zdobywamy jedną bramkę od ostatniego meldunku. Już tylko trzy minuty do końca połowy! Uda się wywalczyć remis?

9:11 Matko jedyna... Jak można grając w przewadze podać piłkę do rywala? Wie to tylko Maciej Majdziński... Wynik bez zmian.

9:11 Gramy w osłabieniu. Mimo, że obroniliśmy jedną akcję, to już druga została zakończona golem dla Szwajcarii. Trochę ponad 6 minut do końca pierwszej części gry.

8:9 Mieliśmy szansę na remis, ale świetnie broni szwajcarski bramkarz. Trzeba jednak przyznać, że te nasze próby nie są zbyt trudne dla rywali...

7:9 Andy Schmidt znowu zdobywa kapitalnego gola. Czas dla Patryka Rombla, bo z remisu znowu robią się dwie bramki przewagi rywali!

7:7 Sidorowicz bardzo ładnym rzutem z dystansu nie daje szans Adamowi Morawskiemu. Za nami prawie 18 minut tego spotkania!

6:6 Długo teraz obie drużyny bez zdobyczy bramkowej, dużo chaosu u obu drużyn. Która pierwsza wyjdzie z marazmu?

6:5 Maciej Majdziński do Antoniego Łangowskiego i ten zdobywa swoją pierwszą bramkę na tym turnieju! Wracamy na prowadzenie!

4:5 Przerywamy okres bez zdobytego gola! Nadal przegrywamy, ale tylko jednym trafieniem. Musimy jednak zdecydowanie lepiej radzić sobie w ataku...

3:4 - Okres gry w przewadze nasi szczypiorniści... przegrywają 0:1. Teraz jeszcze rzut karny dla Szwajcarii...

3:3 Teraz chwila bez zdobyczy bramkowej, a my gramy w przewadze. To nie tak powinno wyglądać, gdy mamy więcej zawodników na boisku...

3:3 Szwajcarzy grają do koła i już jest remis. Szkoda, że nic nie zostało z dwubramkowej przewagi.

3:1 Świetna akcja Piotra Chrapkowskiego. Wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie. Dobrze to wygląda początkiem tego spotkania!

1:1 Obie drużyny nie wykorzystały teraz swoich okazji. Szwajcarzy przejęli piłkę i Andy Schmidt zdobywa pierwszą bramkę dla rywali.

1:0 I już 1:0 dla Polaków. Świetnie uwolnił się Moryto i nie dał szans bramkarzowi rywali!

0:0 Zaczynamy! Biało-Czerwoni przy piłce!

Hymny obu państw już za nami! Polska ze Szwajcarią zmierzy się już za chwilę! Oby to był dla nas dobry mecz!

Naszą relację rozpoczniemy tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziów, który rozlegnie się o godzinie 16!

Radosław Kępys

Mam 27 lat. W październiku 2017 roku uzyskałem dyplom magistra Politologii na Wydziale Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wcześniej od 2015 roku pisałem dla igrzyska24.pl. Odpowiedzialny za biathlon, kajakarstwo, pływanie, siatkówkę i siatkówkę plażową, ale w tym czasie pisałem informacje z bardzo wielu sportów - od lekkiej atletyki po narciarstwo alpejskie. Sport to moja pasja od najmłodszych lat i na zawsze taką pozostanie. Poza nim uwielbiam dobrą literaturę, dobrą muzykę i dobre jedzenie. Interesuje się też historią najnowszą i polityką.