Tenis - ATP Finals: porażka Kubota i Melo

• Data publikacji: 12.11.2019, 20:24

Turniej ATP Finals w Londynie trwa w najlepsze. Debel Łukasz Kubot i Marcelo Melo są już po dwóch pojedynkach. W pierwszym meczu zwyciężyli Ivana Dodiga i Filipa Polaska, lecz dziś ulegli Ravenowi Klaasenowi i Michaelowi Venusowi.

W pierwszym secie zawodnicy z Republiki Południowej Afryki (Klaasen) oraz Nowej Zelandii (Venus) pewnie rozprawili się z Polakiem i Brazylijczykiem. W pierwszej partii pokonali ich 6:3, przełamując w czwartym gemie. W drugim secie ponownie Kubot i Melo nie zdołali wygrać. Ulegli rywalom 4:6, przegrywając przy serwie w 9. gemie.

W tabeli grupy B na czele są zwycięzcy dzisiejszego pojedynku, a na drugim miejscu plasują się przegrani. Trzecie miejsce zajmują Rajeev Ram i Joe Salisbury (USA/Wlk. Brytania). Tabelę zamyka duet Ivan Dodig i Filip Polasek (Chorwacja/Słowacja).

Łukasz Kubot/Marcelo Melo (Brazylia) - Raven Klaasen/Michael Venus (RPA/Nowa Zelandia) 0:2 (3:6; 4:6)