Tenis - ATP Wiedeń: błyskawiczny awans Kubota i Melo

• Data publikacji: 21.10.2019, 18:16

Łukasz Kubot i Marcelo Melo są rozstawienie z numerem "1" podczas deblowego turnieju ATP w Wiedniu. Dziś pokonali argentyńską parę Gonzalez/Pella i meldują się w 2. rundzie.

Polak wraz z Brazylijczykiem bardzo szybko pokonali Maximo Gonzaleza i Guido Pellę. Najpierw przegrali jedną grę przy swoim serwie, ale potem w 4., 6. oraz 8. gemie przełamali rywali i pierwszy set padł łupem Kubota i Melo (6:2).

W drugim secie Łukasz i Marcelo przełamali Argentyńczyków w 6. gemie. Ostatecznie w 2. secie triumfowali 6:3 i w całym meczu 2:0.

Rywalami polsko-brazylijskiego debla w 2. rundzie będą zwycięzcy pojedynku Marach/Melzer - Bopanna/Shapovalov.

Łukasz Kubot/Marcelo Melo (Brazylia) - Maximo Gonzalez/Guido Pella (Argentyna) 2:0 (6:2; 6:3)