Szymon Sajnok trzeci w Rund um Koeln

• Data publikacji: 10.06.2018, 20:37

Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice) zajął świetne 3. miejsce na jednodniowym wyścigu dookoła Kolonii. Polak przegrał tylko z Samem Bennettem i Mihkelem Raimem.

Wyścig dookoła Kolonii odbył się na pagórkowatej trasie o długości ponad 207 kilometrów. Ściganie zakończyło się sprinterskim finiszem. Na nim fantastycznie zaprezentował się Szymon Sajnok. Kolarz grupy CCC Sprandi Polkowice stanął na najniższym stopniu podium. Polak przegrał tylko z Irlandczykiem Samem Bennettem (Bora-hansgrohe) i Estończykiem Mihkelem Raimem (Israel Cycling Academy).

Paweł Franczak (CCC) zajął 25. miejsce. Kolarze Leopard Pro Cycling - Szymon Rekita i Filip Maciejuk zajęli odpowiednio 56. i 64. pozycje. Michał Paluta był 68., Kamil Gradek 77., a Mateusz Taciak 88.