Droga do Tokio #48 - Siatkówka plażowa - turniej kwalifikacyjny, dzień 2. [ZAPIS RELACJI LIVE]

• Dodał: K K
  • Data publikacji: 18.09.2019, 21:22

Drugiego dnia turnieju kwalifikacyjnego w Chinach ponownie zobaczymy polskie pary, które awansowały do drugiej rundy. W niej zespoły grają systemem "każdy z każdym", a do następnej fazy przechodzą dwie najlepsze drużyny.

Menegatti/Orsi Toth [ITA] - Wojtasik/Kociołek [POL] 2:1 (24:22, 17:21, 15:11)

Kantor/Łosiak [POL] - Plavins/Tocs [LAT] 1:2 (13:21, 21:17, 20:22)

Heidrich/Vergé-Dépré [SUI] - Wojtasik/Kociołek [POL] 1:2 (21:18, 22:24, 11:15)

Herrera/Gavira [ESP] - Kantor/Łosiak [POL] 0:2 (13:21, 19:21)

Relacja na żywo

21:19 - TAK JEST! Polacy wytrzymali końcówkę i nie dali przejąć inicjatywy Hiszpanom, dzięki czemu wygrywają i zapewniają sobie awans do kolejnej rundy! Przypominamy, że o 9:50 rozpocznie się spotkanie par Menegatti / Orsi Toth i Heidrich / Verge - Depre, które zdecyduje o awansie do kolejnej rundy naszych pań. Wyniki poznacie czytając naszą stronę. Zapraszamy na relację LIVE na jutro.

18:18 Remis...

17:15 Znowu chwila pogoni Hiszpanów, ale do końca już coraz bliżej.

15:11 TAK JEST! Dwa punkty z rzędu i znowu bezpieczna przewaga Kantora i Łosiaka. Teraz urządza nas nawet gra punkt za punkt.

12:10 Dobry blok Hiszpanów, którzy wzięli się do gry i odrabiają straty.

11:7 Powiększają Polacy swoją przewagę. Awans do kolejnej rundy coraz bliżej!

6:5 Dużo dziś robi bardzo dobra zagrywka Polaków, która utrudnia przyjęcie i dobre rozegranie akcji przez Hiszpanów.

3:2 Najdłuższa akcja meczu wygrana przez Polaków. Świetnie się bronili Hiszpanie, ale ostatecznie musieli ulec.

21:13 - Zagrywka w siatkę jednego z Hiszpanów daje nam seta. Zwycięstwo było w nim bezdyskusyjne, co dobrze wróży na dalszą część tego spotkania.

15:10 W tym secie tak dobrze grającym Polakom nie powinno nic się stać. Spokojna przewaga Biało-Czerwonych.

11:7 Może się podobać gra Polaków, którzy są bardzo skuteczni w ataku - siła i precyzja, to jest to, o co w tym chodzi. Oby teraz do końca premierowej partii.

7:4 Byli już Hiszpanie o punkt od naszych zawodników, ale po chwili znowu mamy bezpieczną przewagę.

4:1 Bardzo dobre rozpoczęcie Biało-Czerwonych, którzy prowadzą 4:1.

0:0 Zaraz rozpocznie się spotkanie Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka z silną hiszpańską parą Pablo Herrera / Alvaro Gaviria. Przypomnijmy, że pierwszy mecz grupowy nasi panowie przegrali 1:2 - z Łotyszami Plavinsem i Tocsem.

Awans Kingi Wojtasik i Katarzyny Kociołek rozstrzygnie się po ostatnim spotkaniu w grupie. O 9 kolejny mecz rozegrają Kantor/Łosiak.

11:15 Polki wygrywają mecz!

4:5 Lepiej się to rozpoczęło dla Polski.

22:24 Co za emocje! Polki doprowadzają do tie-breaka!

20:20 Obronione piłki meczowe i mamy remis!

19:17 Czas dla Szwajcarek.

16:12 Świetna długa akcja z punktem dla Polek!

13:8 Przerwa techniczna z wyraźnym prowadzeniem pary ze Szwajcarii.

11:7 Odskakują nasze rywalki.

6:6 Jak na razie znów remis.

21:18 Polki dogoniły, ale nie udało się wygrać. Czekamy na drugiego seta.

15:12 Rywalki wciąż lepsze.

5:4 Rozpoczynamy od minimalnego prowadzenia Szwajcarii.

Za kilka minut rozpoczniemy relację ze spotkania Polek ze Szwajcarkami.

20:22 Obie drużyny miały swoje szanse, ale z ostatniej skorzystali Łotysze. Koniec meczu!

12:12 Tym razem Polacy musieli gonić przeciwników, ale udało im się to!

8:8 Przedłużona akcja z punktem dla Łotyszy.

6:1 Kolejny blok Kantora!

3:0 Jak na razie trzeci set układa się po naszej myśli. Rywale poprosili o czas.

21:17 Akcja grana "na dwa" dała nam piłkę setową, a skuteczna kontra doprowadziła do tie-breaka!

15:12 Polacy zanotowali przestój w grze, ale odzyskali prowadzenie.

12:9 Wracamy do gry po regulaminowej przerwie.

8:7 Polacy utrzymują minimalne prowadzenie.

2:2 Drugiego seta zaczynamy od remisu.

13:21 Autowy serwis Łosiaka. Ta partia nie ułożyła się po naszej myśli.

11:17 Sędzia najpierw przyznał punkt rywalom, ale zmienił swoją decyzję. Nie obyło się bez protestu naszych reprezentantów.

9:12 Na przerwie technicznej wciąż przegrywamy.

6:9 Skuteczny plas Kantora.

1:4 Dobre rozpoczęcie Łotyszy.

Relację live rozpoczniemy o godzinie 6 czasu polskiego.