Siatkówka - ME: Polska - Holandia [LIVE]

• Dodał: Igor Wasilewski
  • Data publikacji: 15.09.2019, 14:38

Po inauguracyjnej wygranej z Estonią, przed podopiecznymi Vitala Heynena drugi mecz na Mistrzostwach Europy. Przeciwnikami biało-czerwonych w dzisiejszym spotkaniu będą gospodarze naszej grupy, a więc Holendrzy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!

Relacja na żywo

25:19 Blokujemy Van Garderena i błyskawicznie kończymy spotkanie zasłużonym 3:0.

24:19 Doskonale z krótkiej trafia Bieniek i mamy meczbola.

21:18 Teraz dla odmiany zablokowany Muzaj

21:16 Blok Muzaja i polski pociąg zbliża się do stacji nazwanej 3:0.

18:15 Van Garderen psuje kolejną zagrywkę. Polacy coraz bliżej zwycięstwa.

15:12 Kolejny błąd Holendrów i prowadzimy już trzema punktami.

14:12 W pojedynku Leon vs Abdel-Aziz wygrywa Polak. Blok naszego zawodnika buduje naszą przewagę.

12:12 No i mamy remis. Abdel-Aziz zablokowany.

10:12 Leon przełamuje blok, ale strata Polaków niestety się utrzymuje.

8:10 Gonimy za sprawą Michała Kubiaka, w naszych szeregach widać jednak rozluźnienie.

6:9 Mieliśmy prowadzić dwoma punktami, a tymczasem odjechali nam rywale

6:6 Kolejny as Leona, ale Holendrzy jeszcze sprawdzą i mają rację. Kubańczyk z polskim paszportem jednak w aut.

4:4 Nie bronimy kolejnego ataku Abdel-Aziza.

3:3 Mamy trochę szczęścia. Piłka po ataku Kubiaka przetoczyła się po siatce i wylądowała w boisku Holendrów.

1:1 Rozpoczynamy od błędu Bieńka z krótkiej, ale szybko doprowadzamy do remisu.

25:18 I jest drugi set na koncie Polaków. Zagranie naszego drugiego rozgrywającego kompletnie rozbija przyjęcie Holendrów.

24:18 Nie ma recepty na naszą krótką. Marcin Komenda będzie serwował na seta

23:17 Plak psuje kolejną zagrywkę. Za moment Leon wykorzystuje beznadziejne przyjęcie naszych przeciwników.

21:16 - Krótka z wystawy sposobem dolnym, tego jeszcze w Rotterdamie nie widzieli.

20:15 Kiwka Muzaja powiększa naszą przewagę.

19:15 Siła rażenia Abdel-Aziza powoli słabnie, teraz Holender bije w aut i co raz łatwiej będzie liczyć na jego błędy.

16:13 Co wyprawia się w hali w Rotterdamie. Ich popsute zagrywki można liczyć dziesiątkami.

14:11 Leon bezbłędnie z lewego skrzydła

13:11 Pewny atak Kubiaka z szóstej strefy

11:9 Bieniek bez problemów kończy

9:7 Abdel-Aziz w końcu zatrzymany.

8:7 Holendrzy psują na potęgę.

6:5 Dobry serwis Muzaja, ale Abdel-Aziz skutecznie kończy akcję.

3:3 Abdel-Aziz mija polski blok

3:2 Oba zespoły dziś w nie najlepszej formie serwisowej.

0:1 Druga partię od prowadzenia zaczynają Pomarańczowi.

25:19 Korzystny challange Polaków kończy pierwszego seta

24:19 Leon znowu kończy atak, za moment Holendrzy nie przyjmują serwisu Muzaja.

21:18 Teraz czas dla Heynena, zostały cztery punkty do zamknięcia pierwszego seta.

21:17 Słaba akcja Holendrów, dobrze ustawiony polski blok łatwo kończy akcje.

19:16 Abdel-Aziz przebija się przez polski blok.

18:14 Techniczny błąd Holendrów, kolejna przerwa Piazzy staje się faktem.

17:14 Pewny atak Muzaja, kontrolujemy sytuację w pierwszym secie.

15:12 Festiwal popsutych zagrywek trwa

14:11 As Abdel-Aziza. Chwilę później Holender zdecydowanie w aut.

13:10 Pierwszy challange w meczu. Leon zaatakował w aut bez bloku.

13:8 Najpierw wspaniałe podanie Kubiaka, prosta akcja Holendrów i blok. Rośnie przewaga Polaków.

11:7 Błędy serwisowe. Najpierw w aut Polacy, chwilę później Holendrzy w siatkę.

9:5 Ależ bomba Wilfredo Leona na zagrywce. Trener Holendrów prosi o przerwę.

8:5 Przez moment prowadziliśmy nawet czterema punktami, ale teraz wszystko wraca do normy.

6:3 Kolejna krótka w wykonaniu Polaków. Punkt zdobywa Piotr Nowakowski.

5:2 Abdel-Aziz psuje zagrywkę, utrzymujemy przewagę

3:0 Popsuta zagrywka Holendrów, a potem dwa polskie bloki. Zaczynamy z wysokiego "C".

Nowakowski, Muzaj, Leon, Drzyzga, Kubiak, Bieniek i Zatorski takim składem rozpoczniemy za moment spotkanie.

Rozgrzewka zakończona. Za moment hymny narodowe, a po nich zaprezentują się pierwsze szóstki.

Do meczu pozostało już tylko 15 minut. Tak wyglądają tymczasem trybuny. Przypomnijmy, że to Holendrzy są gospodarzami.

Już za nieco ponad godzinę pierwszy gwizdek meczu, lecz my na parkiet w Rotterdamie przeniesiemy się nieco wcześniej. Zapraszamy już za kilkadziesiąt minut!