Siatkówka – ME: Polska – Hiszpania [Zapis LIVE]

• Data publikacji: 01.09.2019, 20:00

Po dwóch dniach przerwy wracamy do Łodzi. W Atlas Arenie Polki podejmą reprezentację Hiszpanii. Stawką tego spotkania będzie awans do ćwierćfinału. Czy Polki poradzą sobie z zespołem z zachodniej Europy?

Relacja na żywo

Na dziś to tyle z Atlas Areny! Bądźcie z nami jutro!

Solidnie zaprezentowały się Polki i zrobiły to, co zrobić miały – Pokonały reprezentację Hiszpanii 3-0! Jutro zagrają w ćwierćfinale z Niemkami (także o 20:30). To będzie ostatni mecz tych mistrzostw rozgrywany w Łodzi.

25-19 - Mamy ćwierćfinał! Serwis Hiszpanii w siatkę!

24-19 - Potężny serwis Stysiak, piłka przechodzi na naszą stronę i... 18-latka popełnia błąd.

24-18 - Mamy piłki meczowe po ataku Stysiak!

23-17 - Jeszcze dwa! Klaudia Alagierska kończy atak Biało-Czerwonych!

22-16 - Nie zawodzi dziś w ataku Stysiak! Jeszcze trzy punkty!

21-16 -Skutecznie Agnieszka Kąkolewska!

20-15 - W aut Hiszpanki! Czas zacząć końcowe odliczanie!

19-14 - Kolejna przerwa dla rywalek, Polki od ćwierćfinału dzieli tylko 6 punktów!

17-14 - Świetny blok Ariadny Pirante Frances.

17-13 - W aut zagrywa Alagierska, ale wciąż mamy przewagę.

15-11 - A teraz zawodniczka, która od nowego sezonu zagra we Włoszech nie zawodzi w ataku.

14-11 - Rewelacyjne serwisy Stysiak i budujemy przewagę! Czas dla rywalek.

12-11 - Kontuzja kolana nie przeszkadza Klaudii Alagierskiej w skutecznej grze!

11-10 - Doskonale kończy także Malwina Smarzek-Godek.

10-10 - Świetna seria serwisowa Jessici Rivero przerwana. Długo skutecznie się Hiszpanki broniły, ale przy ataku Stysiak były bezradne.

9-9 - Autowy Atak Stysiak. Wcześniej rewelacyjnie uratowała swój zespół w tej wymianie hiszpańska libero.

9-8 - Potężna zagryka Rivero tylko dzięki swojej prędkości przetacza się po taśmie i ląduje po polskiej stronie.

9-6 - Perfekcyjnie Agnieszka Kąkolewska! Teraz nie powinno być tak nerwowo, jak w poprzedniej partii.

8-5 - Pięknie kończy Natalia Mędrzyk!

7-5 - Kąśliwa zagrywka Berbel tuż za siatkę. Nie radzą sobie z nią Polki.

6-3 - Świetna obrona Pauliny Maj-Erwardt, a po chwili rewelacyjny atak z drugiej linii Magdaleny Stysiak!

5-3 - Tym razem pewny początek w wykonaniu naszej reprezentacji.

3-2 - W aut serwis Segury.

2-1 - Tym razem Hiszpanki nie rozpoczynają tak rewelacyjnie.

25-20 - Malwina Smarzek-Godek kończy tego seta tak jak pierwszego! Biało-Czerwone wróciły w tej partii z dalekiej podróży! Miejmy nadzieję, że przed nami ostatnia część spotkania!

24-20 - Nie radzą sobie Hiszpanki z serwisem Kąkolewskiej! Piłki setowe!

23-20 - Smarzek-Godek po bloku!

22-20 - Idealny blok Agnieszki Kąkolewskiej, która pojawiła się na parkiecie! Czas dla Hiszpanii, a Polki trzy punkty od prowadzenia 2-0!

21-20 - Niestety jej zagrywka w siatkę.

21-19 - Świetny atak Natalii Mędrzyk!

20-18 - Nie przyjmują zagrywki Smarzek-Godek rywalki!

19-18 - W aut Hiszpanki! Wcześniej rewelacyjnie w tej akcji broniła Paulina Maj-Erwardt!

18-18 - Jest wyrównanie! Po bloku w aut Mędrzyk! Czas dla Hiszpanii.

16-18 - Zła reakcja Smarzek-Godek na siatce i Escamilla odpowiada skutecznym atakiem.

16-17 - W aut atak Hiszpanek!

15-17 - Przymierzyła idealnie Natalia Mędrzyk.

14-17 - Nieudany podwójny blok Polek.

14-16 - Może teraz uda się odrobić... Skutecznie po bloku Smarzek-Godek.

13-16 - Tym razem pewnie Alagierska.

12-16 - Niestety zablokowana Alagierska. Druga przerwa dla Polski.

12-15 - W aut rywalki, ale po bloku. Ciężki set...

12-14 - Nadal bardzo dobrze radzą sobie w tej partii Hiszpanki. Świetny atak Marii Segury.

12-13 - Skutecznie obija blok Alagierska.

11-12 - Nie bronią serwisu Efimienko-Młotkowskiej Hiszpanki!

10-12 - Malwina Smarzek-Godek daje nam 10. punkt!

9-12 - Odbudowują przewagi Hiszpanki i o czas prosi Jacek Nawrocki.

9-10 - I znów Hiszpanki z przodu. Dobry blok Mabel Caro Garcii.

9-8 - I prowadzenie! Nie przyjmują rywalki serwisu Mędrzyk!

8-8 - I jest remis!

7-8 - Po bloku Stysiak! Już tylko punkt od wyrównania!

5-7 - Rewelacyjny atak Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej.

4-6 - Dobrze obija blok rywalek Smarzek-Godek.

3-6 - Niestety tym razem niecelna zagrywka Stysiak.

3-5 - Myli się także Ana Escamilla.

2-5 - W aut Maria Segura.

1-5 - Na razie świetnie sobie radzą Hiszpanki w tej partii.

1-3 - Jest pierwszy punkt dla Polski! Udany atak.

0-3 - Niedobrze zaczyna się ten set... Świetnie serwuje Rivero.

0-1 - Tym razem seta punktem rozpoczęły Hiszpanki. Skuteczny blok na Stysiak.

25-20 - Pierwszego setbola Hiszpanki obroniły, ale na atak Malwiny Smarzek-Godek nie były już w stanie odpowiedzieć.

24-19 - W aut serwis Hiszpanek! Piłki setowe!

23-19 - Dwa punkty od seta Polki! Nieomylna jest dziś Malwina Smarzek-Godek!

22-18 - W siatkę zagrywka Helii Gonzalez. Ostatnie momenty tego seta.

21-17 - Sporo błędów popełniają rywalki, na czym korzystają Biało-Czerwone. O przerwę prosi Juan Alonso Fernandez-Coppel.

20-17 - Świetny atak Malwiny Smarzek-Godek!

19-17 - Zbliżyły się na dwa punkty rywalki i o przerwę poprosił Jacek Nawrocki.

18-15 - W aut, ale po bloku Hiszpanki.

15-11 - Rośnie nasza przewaga! Skutecznie w ataku Polki!

14-11 - Nie przyjmują rywalki zagrywki Alagierskiej i ich trener prosi o czas.

13-11 - W aut za to rywalki.

12-11 - Zagrywka Magdaleny Stysiak w siatkę.

11-10 - długa akcja wygrana przez Hiszpanki, dzięki sprytnemu zagraniu Any Escamili.

10-8 - Potężny serwis Jessici Rivero nieznacznie w aut.

9-7 - Świetnie kiwkę Smarzek-Godek obroniła hiszpańska libero, ale w ogóle nie zareagowały jej koleżanki.

8-7 - Wołosz wygrywa "przeitkę" na siatce i nie bronią się Hiszpanki!

7-6 - Świetny atak Stysiak!

6-6 - Autowy atak Polek i mamy remis.

6-4 - Skuteczny atak Natalii Mędrzyk!

4-3 - Skuteczny atak Ainy Berbel.

2-2 - Wydawało się, że kolejny skuteczny blok polskiej reprezentacji, ale wideoweryfikacja pokazała, że był autowy.

2-0 - I za nami pierwszy potężny atak Malwiny Smarzek-Godek!

1-0 - Pierwszy punkt spotkania dla Polek! Świetny blok Magdaleny Stysiak!

Skład wyjściowy reprezentacji Polski: Klaudia Alagierska, Magdalena Stysiak, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Joanna Wołosz, Natalia Mędrzyk, Malwina Smarzek-Godek, Maria Stanzel (L).

Za nami hymny państwowe! Już tylko 4 minuty do meczu!

Zwyciężczynie tego spotkania (oby to były faworytki – Polki) zagrają w ćwierćfinale z Niemkami. Bój o półfinał będzie ostatnim meczem tego czempionatu rozgrywanym w Łodzi.

Zbliżamy się do pierwszego starcia Polek w fazie pucharowej! Biało-Czerwone i Hiszpanki już się rozgrzewają!

Relacja rozpocznie się po godzinie 20:00.