Tenis stołowy - Czech Open: Partyka i Bajor za burtą

• Dodał: Łukasz Nocuń
  • Data publikacji: 23.08.2019, 12:51

W rozgrywanym w czeskim Ołomuńcu turnieju z cyklu ITTF World Tour nie ma już Polaków. Na ćwierćfinale gry podwójnej zakończył duet Partyka/Bajor. Biało-czerwone przegrały z japońską parą Miu Hirano/Saki Shibata.

Natalia Partyka i Natalia Bajor w 1/4 finału rywalizacji deblistek nie sprostały niezwykle trudnemu wyzwaniu w osobie Japonek Miu Hirano oraz Saki Shibaty. Set otwarcia padł łupem naszych reprezentantek, ale kolejne dwie partie byłby popisem Azjatek. Polki po wyrównanym secie wyrównały stan meczu na 2:2. O losach awansu do najlepszej czwórki zadecydowała piąta partia. W niej, po kolejnej zaciętej batalii, lepsze okazały się Japonki.

Natalia Partyka/Natalia Bajor - Miu Hirano/Saki Shibata (Japonia) 2:3 (11:9, 2:11, 4:11, 11:9, 9:11)

Przed reprezentantami Polski tydzień przerwy, a potem od 3 września czeka ich start w drużynowych mistrzostwach Europy.