Tenis - ATP Cincinnati: Kubot i Melo w ćwierćfinale!

• Data publikacji: 15.08.2019, 19:21

W meczu 1/8 finału turnieju debla w Cincinnati Łukasz Kubot i Marcelo Melo pokonali chilijsko-francuski duet Christian Garin/Benoit Paire.

Polsko-brazylijska para w pierwszym secie zwyciężyła 6:4. Gra była wyrównana do momentu, gdy w 5. gemie Kubot i Melo przełamali przeciwników. Do końca seta serwujący wygrywali na swoich serwach. W drugim secie pierwsze przełamanie wyglądało tak samo jak w pierwszym, czyli w 5. gemie przy stanie 2:2. Przy wyniku 5:3 dla Kubota i Melo udało im się znowu przełamać i zakończyć mecz.

W ćwierćfinale Kubot i Melo zmierzą się z chorwacko-słoweńską parą, a mianowicie Ivanem Dodigiem oraz Filipem Polaskiem.

Łukasz Kubot/Marcelo Melo (POL/BRA) - Christian Garin/Benoit Paire (CHI/FRA) 2:0 (6:4, 6:3)