Tenis - ATP Cincinnati: deblowa porażka Hurkacza

• Data publikacji: 12.08.2019, 11:15

Polsko-belgijski debel Hubert Hurkacz/David Goffin przegrał niestety w pierwszej rundzie turnieju ATP w Cincinnati z chorwacko-słowacką parą Ivan Dodig/Filip Polasek - 1:6, 3:6.

Krótko trwała deblowa przygoda Huberta Hurkacza na turnieju w amerykańskim Cincinnati. Polak z Belgiem Davidem Goffinem odpadli już w pierwszej rundzie. Partię numer jeden, od bardzo mocnego uderzenia, rozpoczęli Dodig z Polaskiem i szybko wyszli na pewne prowadzenie - 5:0. W tym momencie było już jasne kto wygra tego seta. Hurkacz z Goffinem ugrali tylko jednego gema.

Drugi set był już nieco bardziej wyrównany, ale nadal pod kontrolą rywali. Tym razem Chorwat ze Słowakiem pozwolili "polskiemu" deblowi na zdobycie trzech gemów, a cały mecz wygrali pewnie - 2:0.