Bieniek: "Zagraliśmy perfekcyjne spotkanie!"
©2018 Katarzyna M. Kozłowska |.http://www.flickr.com/photos/katarzynamkozlowska/albums

Bieniek: "Zagraliśmy perfekcyjne spotkanie!"

  • Dodał: Karolina Potrykus
  • Data publikacji: 10.08.2019, 21:23

Mateusz Bieniek nie krył zadowolenia po wygranym 3:0 meczu z Francją. Jego zdaniem Polacy zagrali perfekcyjne spotkanie. Trudno nie zgodzić się z naszym zawodnikiem, bowiem Biało-Czerwoni dominowali nad Trójkolorowymi w każdym aspekcie.

 

Środkowy uważa, że cała drużyna zagrała genialne spotkanie:

"Myślę, że dzisiaj zagraliśmy perfekcyjne spotkanie, szczególnie w bloku i obronie, a zagrać w obronie lepiej od Francuzów to wielka sztuka, a my tego dokonaliśmy. Miało być to ciężkie spotkanie, ale wszystko nam dziś wychodziło i jesteśmy mega szczęśliwi. Wynik odzwierciedla naszą grę, wygraliśmy bardzo pewnie 3:0, cieszmy się z tego."

 

Zdanie kolegi z drużyny podziela atakujący Maciej Muzaj, który w dzisiejszym meczu zagrał fenomenalnie:

- "Myślę, że nagrodę MVP dałbym dzisiaj każdemu zawodnikowi na boisku, bo naprawdę wszyscy zrobiliśmy świetną robotę. Nie wiem, jak to wyglądało z boku, ale nam naprawdę super się grało, wygraliśmy 3:0 w takich okolicznościach i bardzo się z tego cieszę."

 

Polaków chwalą także ich jutrzejsi rywale. Kapitan reprezentacji Słowenii, Tine Urnaut wierzy w zwycięstwo swojej drużyny. Tak wypowiedział się po dzisiejszym spotkaniu:

- "Polacy zagrali świetnie przeciwko Francji. Oczywiście wierzę, że możemy ich pokonać, jednak będzie to bardzo trudne zadanie. Będziemy grali do ostatniej piłki, punkt po punkcie, set po secie. Dla naszej drużyny bardzo ważne było, by wczoraj zwyciężyć, jednak nie wykorzystaliśmy swoich szans. Dzisiaj skupiliśmy się na zwycięstwie, jutro też tak zrobimy."

Karolina Potrykus

Redaktorka działu sportowego w poinformowani.pl