Tenis - ATP Eastbourne: Hurkacz w ćwierćfinale!

• Data publikacji: 26.06.2019, 14:44

Hubert Hurkacz awansował do ćwierćfinału turnieju ATP w Eastbourne. Polak w dwóch setach pokonał Amerykanina - Steve'a Johnsona - 6:3 oraz 7:6 (8:6).

Hubert Hurkacz wygrał w 1/8 finału turnieju ATP w Eastbourne ze Stevem Johnsonem i awansował do ćwierćfinału. Początek pierwszego seta był niezwykle wyrównany, ale tylko do stanu - 3:3. Później Polak ruszył do przodu i wygrał trzy kolejne gemy, a co za tym idzie, również całego seta - 6:3.

Druga partia była jeszcze bardziej zacięta, a do jej rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. W nim, walka też szła o każdą piłkę, jednak Hurkacz zachował trochę więcej zimnej krwi i ostatecznie zwyciężył - 7:6 (8:6), a w całym meczu - 2:0.

W 1/4 finału, nasz tenisista, zmierzy się z kolejnym Amerykaninem - Taylorem Fritzem.