Droga do Tokio #18 - Hokej na trawie - Series Finals [Zapis LIVE]

• Data publikacji: 16.06.2019, 10:47

Nasi laskarze co prawda stracili już szansę na turniej olimpijski w Tokio, ale w grze nadal mamy naszą żeńską reprezentację, która wczoraj rozpoczęła swoją walkę o awans na igrzyska. Biało-Czerwone rozbiły reprezentację Fidżi 6-0, ale dzisiaj czeka je dużo trudniejsze zadanie - mecz z Hinduskami. Spotkanie rozpocznie się o 11.

Relacja na żywo

Dziękujemy za obecność w trakcie naszej relacji i zapraszamy na kolejne wzmagania polskich sportowców w walce o Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Koniec spotkania! Hinduski niestety pokonują reprezentację Polski aż 5-0. W drugim meczu naszej grupy Urugwajki 4-0 pokonały reprezentantki Fidżi, więc Biało-Czerwone są praktycznie pewne wyjścia z grupy. Pojutrze Polki zmierzą się z reprezentacją Urugwaju w meczu najprawdopodobniej o drugie miejsce w grupie i uniknięcie trudniejszego rywala w fazie pucharowej.

Do końca meczu minuta i piętnaście sekund, a Hinduska nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Anną Gabarą.

Na cztery minuty i trzydzieści sekund do końca meczu Hinduski strzelają piątą bramkę.

Piłka po zagraniu Hindusek odbiła się od poprzeczki! Polki mają w tym meczu sporo szczęścia, chociaż wynik tego nie pokazuje.

Olbrzymie zamieszanie pod polską bramką! Dwukrotnie skutecznie interweniowała Anna Gabara, ale Hinduski mają krótki róg.

Miały Polki szansę na zdobycie bramki, ale ponownie obrona hinduska okazała być się przeszkodą nie do pokonania. W kontrataku jedną z Hindusek sfaulowała nasza reprezentantka, po czym Indie miały krótki róg, ale na szczęście piłka poszybowała ponad polską bramką.

Przy piłce dużo częściej oglądamy Hinduski, które umiejętnie wykorzystują każdą niedokładność Polek w podaniach, ale wynik nadal utrzymuje się z czterema bramkami przewagi Hindusek.

Rozpoczęta została właśnie czwarta część meczu.

Koniec trzeciej kwarty. Hinduski zdobyły w niej jedną bramkę i podwyższyły swoje prowadzenie na 4-0. Za chwilę rozpocznie się czwarta, ostatnia odsłona meczu Polska-Indie.

Dobra interwencja Gabary, ale po chwili kolejny krótki róg został przyznany Hinduskom, jednak ponownie dobrze w polskiej bramce spisała się Anna Gabara.

Za nami kolejna szansa dla Hindusek, na szczęście nie wykorzystana, ale Polki straciły piłkę przy własnej bramce i Hinduski mają szansę na zdobycie bramki z krótkiego rogu.

Do końca trzeciej kwarty zostały tylko cztery minuty. Polki miały pierwszą od dawna szansę na zdobycie bramki, ale popełniły błąd w podaniu przy bramce Hindusek.

Słupek ratuje nas przed utratą piątej bramki!

Na chwilę Polki zbliżyły się do bramki Hindusek, ale popełniły faul i piłka ponownie w posiadaniu Hindusek.

Pudłuje w sytuacji sam na sam reprezentantka Indii. Akcje w ataku naszej reprezentacji i nasze sytuacje bramkowe można policzyć na palcach jednej ręki.

Piłka wpadła po raz piąty do polskiej bramki, ale na szczęście bramka nie została uznana, gdyż Hinduska zagrała ręką. Z naszej perspektywy, jest to jednak niewielkie pocieszenie.

Czwarta bramka dla Indii. Polki jak na razie są bezradne na boisku w Hiroszimie.

Rzut karny dla Hindusek! Niestety nie wygląda to dobrze...

Nieskuteczna akcja Polek i piłkę pod swoją bramką przejmują Hinduski.

Gra toczona jest głównie w środku pola, a Polki wystrzegają się popełniania prostych strat.

Wracamy na boisko w Hiroszimie! Polki rozpoczynają drugą połowę meczu.

I już ta piłka została stracona, ale akcję Hindusek przerwał sygnał końca drugiej kwarty. Niestety Polki nie mogą przebić się przez obronę Indii i po pierwszej połowie przegrywają 0-3. Na boisko w Hiroszimie wrócimy po kilkunastu minutach przerwy.

Tym razem bez bramki dla Indii i Polki pierwszy raz od dłuższego czasu przy piłce.

Hinduski nie zwalniają tempa i mają kolejny krótki róg.

Fatalny okres gry Biało-Czerwonych! Piękne uderzenie z daleka Hinduski i piłka ląduje w polskiej bramce. 3-0 dla Indii

Polki nie istnieją w ataku, a tym czasem po zagraniu ręką przez jedną z polskich zawodniczek mamy kolejny krótki róg dla Hindusek...

I niestety tracimy drugą bramkę! Świetnym uderzeniem popisała się Hinduska trafiając obok słupka. 0-2 w Hiroszimie.

Skuteczna interwencja Gabary, ale już mamy kolejny krótki róg dla Hindusek.

Krótki róg dla reprezentantek Indii.

Kolejna szansa dla Hindusek, ale na szczęście piłka mija bramkę Anny Gabary.

Polki nie są w stanie jak na razie przedrzeć się przez obronę Hindusek i nie sprawiają żadnego zagrożenia dla Azjatek.

Niecelne zagranie Hindusek, ale niestety po kolejnym niedokładnym podaniu Polek, Hinduski przejęły piłkę i po zamieszaniu przy polskiej bramce reprezentantki Indii zdobywają pierwszą bramkę.

Hinduski widocznie grają agresywniej i częściej atakują polską bramkę, ale jak na razie bez zamierzonego skutku. Reprezentantki Indii mają kolejną szansę z krótkiego rogu.

Skuteczna gra Polek w obronie nie pozwoliła Hinduskom na zdobycie premierowej bramki w tym meczu, jednak mamy jak na razie problem z dokładnością wymiany podań w trakcie kontry.

Zaczynamy drugą kwartę!

Kapitalna akcja Hindusek, ale po skutecznej interwencji Anny Gabary w naszej bramce, po pierwszej kwarcie mamy remis 0-0.

Niestety jedna z naszych reprezentantek leży na boisku i ma problemy ze wstaniem, oby nie była to groźna kontuzja. Do końca pierwszej kwarty zostało zaledwie 30 sekund.

Wielka szkoda! Świetna akcja reprezentantek Polski, ale hinduska bramkarka ponownie lepsza.

Groźne zagranie Polek, ale dobrą obroną popisała się hinduska bramkarka.

Kontra w wykonaniu reprezentacji Indii, ale piłka po strzale jednej z zawodniczek mija polską bramkę.

Biało-Czerwone zaczęły atakować i teraz gra toczy się głównie pod bramką Hindusek.

Błąd Polek w obronie, poprzez niedokładne podanie, ale na szczęście Hinduski nie wykorzystują tego i nadal bez bramek na boisku w Hiroszimie.

Szansa dla Polek, ale skutecznie interweniuje bramkarka drużyny hinduskiej.

Niestety, ale to Hinduski przeważają w początkowej fazie meczu i sprawiają zagrożenie pod polską bramką, jednak Polki umiejętnie się bronią.

Ależ mamy szczęście! Świetnie wykonany krótki róg przez reprezentantki Indii ale piłka odbija się od słupka i mija bramkę Polek.

Od razu mamy szansę dla Polek. Krótki róg dla Hindusek.

Rozpoczynamy mecz Polska - Indie!

Hinduski podobnie jak my walkę o wyjazd na igrzyska rozpoczęły od zwycięstwa. Wczoraj 4-1 pokonały Urugwajki i po pierwszej kolejce zajmują drugie miejsce w naszej grupie.