Tenis - ATP S-Hertogenbosch: koniec turnieju dla Kubota i Melo

• Data publikacji: 13.06.2019, 12:45

Łukasz Kubot i Marcelo Melo przegrali z brytyjsko-amerykańskim deblem Dominic Inglot/Austin Krajicek - 7:5, 3:6, 3:10 i odpadli w ćwierćfinale turnieju ATP w S-Hertogenbosch.

Pierwszy set był niezwykle wyrównany, choć za każdym razem, to Polak z Brazylijczykiem musieli gonić wynik, aż do stanu - 5:5. Wtedy Kubot i Melo wyszli na prowadzenie przy zagrywce rywali, a po chwili, przypieczętowali zwycięstwo - 7:5.

Druga partia już nie była tak zacięta jak poprzednia. Inglot i Krajicek szybko odskoczyli na trzy punkty przewagi - 5:2. Brytyjczyk z Amerykaninem pozwolili Łukaszowi i Marcelo na zdobycie jeszcze jednego gema i wygrali - 6:3.

O losach meczu decydował więc set numer trzy, w którym rywale od samego początku narzucili swoje warunki i rozgromili Kubota z Melo, wygrywając - 10:3.