Droga do Tokio #17 - Hokej na trawie - Series Finals: [Zapis LIVE]

• Data publikacji: 12.06.2019, 11:29

Po trzech dniach przerwy Polscy laskarze zmierzą się w fazie play-off z Japonią. Aby pozostać w grze o igrzyska w Tokio należy dziś wygrać.

Relacja na żywo

Koniec meczu! Przegrywamy - 2:6 i tym samym tracimy szanse na udział w olimpijskim turnieju w Tokio. To tyle, dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne z różnych imprez. Do zobaczenia!.

I niestety dobijają nas Japończycy na sam koniec. Kenta Tanaka podaje do Koji'ego Yamasaki, a ten precyzyjnym strzałem nie daje żadnych szans Pacanowskiemu - 2:6.

Jednak japoński bramkarz był czujny i nie dał się pokonać.

Krótki róg dla Polaków.

Ostatnie dwie minuty tego spotkania, Japonia w ataku.

Minimalnie niecelnie z dystansu uderzał Sebastian Sellner.

Zamieszanie pod japońską bramką, ale bez efektów w postaci bramki dla Polaków.

I już na samym jej początku Japończycy zdobywają gola numer 5, a jego autorem Kenji Kitazato, który wykorzystuje niezdecydowanie polskiej defensywy - 2:5.

Zaczyna się ostatnia 4. kwarta..

Koniec trzeciej kwarty, ostatnie kilkanaście minut nam zostaje by zostać w grze o Tokio 2020.

Gubią nasi piłeczkę pod własną bramką, niedobrze wygląda to w ostatnich minutach.

Tym razem nie udało się Azjatom wykorzystać krótkiego rogu, bardzo dobra interwencja Pacanowskiego.

Trochę się posypała teraz gra naszych laskarzy.

Fatalne zagranie w obronie, przejęcie piłeczki przez Kotę Watanabe i podanie do Koji'ego Yamasaki, który wbija ją do naszej bramki z najbliższej odległości - 2:4.

Ajjj! Kenta Tanaka strzela na - 2:3..

Krótki róg wykonują Japończycy.

Samurajowie przy piłeczce.

Zaczynamy kwartę numer trzy.

Polacy oddali grę od swojej bramki i utrzymali remis, koniec drugiej części meczu.

Gooool, mamy remis! Kolejna świetna akcja Biało-Czerwonych, podanie Macieja Janiszewskiego i bramka Mateusza Hulbója - 2:2.

Słychać głośne uwagi naszego trenera Karola Śnieżka, który mobilizuje swoich zawodników.

Chwilę wcześniej uratował nas słupek, po akcji Koji'ego Yamasaki.

Niestety znów tracimy gola! Tym razem trafił Hirotaka Zendana - 1:2.

Krótki róg dla naszych rywali.

Niedokładni Japończycy w ataku, na nasze szczęście.

Niestety! Tracimy bramkę po krótkim rogu, Shota Yamada jej autorem - 1:1.

Biało-Czerwoni w natarciu.

Zaczynamy drugą część meczu.

Koniec pierwszej kwarty, prowadzimy z Japonią - 1:0.

Strzał Shoty Yamady i kapitalna interwencja Pacanowskiego!

I jeszcze jeden.

Będzie krótki róg dla Japonii.

Gooool dla Polski! Znakomite podanie Josepha Hillyer'a i fantastyczne uderzenie Mikołaja Gumnego wprost pod poprzeczkę.

Kolejny atak Japończyków, ale w ostatniej chwili interweniuje Pacanowski, a Hiromasa Ochiai nie trafił w piłkę.

Dużo niecelnych podań póki co, Kenta Tanaka ucierpiał po starciu z polskim obrońcą, lecz faulu nie było.

Kazuma Murata przewinił, piłka dla Polski.

Pierwsza akcja Japonii i skuteczna interwencja Macieja Pacanowskiego.

Zaczynamy! Polacy przy piłeczce.

Sędziują Gus Soteriades z USA i David Sweetman ze Szkocji.

W tej chwili słuchamy hymnów obu państw.

Już za chwilę nasi laskarze rozpoczną walkę o Tokio. Przeciwnikiem Polaków będą Japończycy, niestety oba zespoły będą musiały sobie poradzić z ekstremalnym upałem jaki panuje w Indiach.

Relacja live rozpocznie się ok. 13:30. Zapraszamy i do zobaczenia!