Tenis - WTA S-Hertogenbosch: Kania i Geuer w 1/4 finału!

• Data publikacji: 11.06.2019, 17:11

Paula Kania i jej niemiecka partnerka Nicola Geuer wygrały z australijsko-amerykańską parą Monique Adamczak/Kaitlyn Christian i awansowały do ćwierćfinału turnieju WTA w S-Hertogenbosch.

Polsko-niemiecka para dość słabo rozpoczęła ten mecz, bo rywalki szybko wyszły na wyraźne prowadzenie - 4:1. Adamczak i Christian grały bardzo umiejętnie oraz skutecznie dlatego też, zwyciężyły w tym secie - 6:3.

Druga partia była wyrównana, ale tylko do stanu - 2:2. Potem Kania wraz Geuer nie pozwoliły swoim przeciwniczkom na zbyt wiele i pewnie triumfowały - 6:2.

O zwycięstwie w tym starciu miał więc zadecydować set numer trzy. W nim, Paula i Nicola okazały się dużo lepsze, wygrywając ostatecznie - 10:5, a cały mecz - 2:1.