MŚ U-20: Polska - Kolumbia [zapis LIVE]

• Data publikacji: 23.05.2019, 20:30

Młodzieżowy mundial organizowany przez Polskę rozpoczyna się już dziś! Biało-Czerwoni nie zagrają jako pierwsi, ale również wyjdą dziś na boisko. Rywalami Polaków będzie reprezentacja Kolumbii. Mecz ten rozegrany zostanie na stadionie Widzewa w Łodzi, a pierwszy gwizdek rozbrzmi o 20:30. Mistrzostwa rozpoczną się już wcześniej, gdyż o 18:00 Tahiti zmierzy się z Senegalem, a Meksyk podejmie Włochy.

Relacja na żywo

90+5' Koniec meczu!

90+3' Znakomity rajd Carbonero prawym skrzydłem, ale jego uderzenie świetnie broni Majecki. Golkiper Legii był jednak bezradny wobec dobitki Sandovala.

2:0 DLA KOLUMBII!

90+1' Znoszonego na noszach Reyesa zastępuje Teran.

90+1' Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90' "Mazurek Dąbrowskiego" na trybunach, natomiast na boisku bez zmian.

87' Zdecydowanie za mocne dośrodkowanie Bednarczyka z prawego skrzydła. Od bramki rozpocznie golkiper Kolumbii.

86' Mają piłkę w środku pola Polacy, ale kompletnie brakuje im pomysłu na rozegranie.

Bardzo dobra frekwencja!

84' Niecelne uderzenie Makowskiego zza pola karnego.

82' Ostatniej zmiany dokonuje Jacek Magiera. Benedyczak zastępuje Puchacza.

82' Huknął z ostrego kąta Carbonero i trafił w słupek!

81' Ożywili się kibice zgromadzeni na stadionie w Łodzi. Miejmy nadzieję, że doping kibiców poniesie Biało-Czerwonych do walki o wyrównanie!

79' Płaskie uderzenie oddał Vera, ale nie musiał interweniować Majecki.

78' Zmiana w reprezentacji Kolumbii. Boisko opuszcza strzelec bramki, Ivan Angulo, a w jego miejsce wejdzie Carbonero.

76' Ponownie ożywili się Kolumbijczycy. Przyjezdni prowadzą, ale mają świadomość, że jedna udana akcja rywali może przynieść remis.

73' Zbyt lekko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał głową Bednarczyk i spokojnie złapał piłkę Mier.

72' Angulo na pełnym luzie wbiegł w pole karne Polaków, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.

72' Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Z całą pewnością sporo jednak doliczy arbiter, co będzie skutkiem kontuzji Walukiewicza.

71' 17 463 widzów ogląda to spotkanie prosto z trybun!

69' Ładna akcja Biało-Czerwonych zakończona jednak zbyt mocnym zagraniem Zylli do Slisza.

67' Zmiana w polskiej drużynie. Zylla zastępuje Bogusza.

66' W pełni kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń Kolumbijczycy. Będzie ciężko powalczyć o wyrównanie.

Ogromny pech zawodnika, który latem wróci z Pogoni do Cagliari:

62' Angulo faulowany przez Stanilewicza. Rzut wolny dla Kolumbii na własnej połowie boiska.

61' Chwilę po wejściu na murawę okazję strzelecką miał Sandoval, ale w dogodnej sytuacji uderzył prosto w Majeckiego!

60' Zmiana w reprezentacji Kolumbii. Sandoval zastępuje Hernandeza.

58' Kolumbijczycy od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

57' Bardzo bojaźliwie grają Biało-Czerwoni. Wystarczy nieco większe zaangażowanie rywali jeśli chodzi o pressing i robi się gorąco.

54' Bednarczyk zastępuje kontuzjowanego Walukiewicza.

53' Szykuje się zmiana w polskiej reprezentacji. Na noszach zniesiony z murawy zostaje Walukiewicz.

52' Jeden z Polaków przez dłuższy czas nie podnosi się z murawy. Nieciekawie to wygląda.

51' Znakomitą okazję miał Angulo, ale trafił prosto w Majeckiego! Dużo szczęścia mieli Polacy.

48' Alvarado upomniany żółtą kartką za faul w środku pola.

47' Żaden z selekcjonerów nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany.

46' Druga połowa rozpoczęta!

Do przerwy Biało-Czerwoni przegrywają 1:0. Kolumbijczycy strzelili bramkę po błędzie naszej defensywy, ale trzeba przyznać, że i tak byli stroną dominującą. Za kwadrans druga połowa!

45+3' Koniec pierwszej połowy!

45+2' Przy piłce podopieczni Jacka Magiery. Ciężko będzie jednak przedostać się pod bramkę rywali.

45' O dwie minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

43' Trafiony ręką w twarz Puchacz i Vera zostaje upomniany żółtą kartką.

42' Niewiele dzieje się obecnie na murawie stadionu Widzewa. Miejmy nadzieję, że po przerwie obraz gry ulegnie zmianie, szczególnie na naszą korzyść.

40' Pięć minut do końca regulaminowego czasu pierwszej połowy. Spokojnie wymieniają podania w środku pola Kolumbijczycy.

38' Groźnie uderzał Perea, na szczęście blokuje Sobociński! Korner dla Kolumbii.

37' Polacy grają teraz tak, jakby to oni prowadzili.

36' Zbyt agresywnie walczył o piłkę Szota na połowie rywali i arbiter odgwizdał przewinienie.

34' Faulowany Puchacz w środkowej strefie boiska. Nieco ponad dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania.

33' Rzut rożny dla Kolumbijczyków.