Tenis - ATP Monte Carlo: porażka Kubota i Melo z chorwackim duetem

• Data publikacji: 19.04.2019, 15:20

Łukasz Kubot i Marcelo Melo przegrali w ćwierćfinale turnieju ATP w Monte Carlo z chorwacką parą Nikola Mektić i Franco Skugor - 3:6 i 5:7 i pożegnali się z turniejem.

Polsko-brazylijski duet zaczął mecz od zwycięskiego gema, ale potem Chorwaci wygrali kolejne trzy i odskoczyli. W tym secie Kubotowi i Melo udało się jeszcze ugrać dwa gemy. Mektić i Skugor pewnie triumfowali, po upływie 34 minut - 6:3.

Druga partia rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, czyli od prowadzenia chorwackiego duetu. Odpowiedź Łukasza i Marcelo była natychmiastowa, ale kolejne trzy gemy, szybko padły łupem rywali. Rozstawieni z "dwójką" Polak z Brazylijczykiem nie zamierzali się tak łatwo poddać i wygrali trzy gemy z rzędu, wyrównując stan tego seta. Niestety ostatnie słowo w tym secie należało do Nikoli i Franco. Turniejowa "siódemka" wygrała ostatecznie - 7:5, a cały mecz - 2:0.