Patryk Szymoniak przegrywa w I rundzie Dutch Open

• Data publikacji: 12.04.2019, 15:34

Patryk Szymoniak, grający w parze z Belgiem Freekiem Golinskim przegrali w I rundzie badmintonowego Dutch Open.

wczoraj w eliminacjach rozgrywanego w Wateringen Dutch open odpadli Alan ostrowski i Maciej Matusz, dziś ich los podzielił Patryk Szymoniak, choć stało się to już w I rundzie turnieju głównego. Polak, grający z Golinskim od pewnego czasu zmierzył się z duńską parą Daniel Lundgaard i Mathias Thyrri. Zdecydowanie wyżej notowani rywale dominowali na korcie w obu setach. Na początku Polak z Belgiem dotzrymywali kroku rywalom, ale z upływem czasu coraz trudniej przychodziło im zdobywanie punktów. Pierwszego seta Duńczycy wygrali do 16. W drugim Golinski i Szymoniak prowadzili tylko przy stanie 1:0, potem dominacja rywali była już niepodważalna. Skończyło się wynikiem 21:13.